خرید لاکوتا

لاکوتا چیست؟

ساز لاکوتا که به نام های فلوت لاکوتا، لاکوتا فلوت و فلوت سرخپوستی هم شناخته می شود یک نوع فلوت چوبی است که از چوب درختان مختلف برای ساخت آن استفاده می شود. برخی نشانه ها حاکی از آن است که احتمالا این ساز سومین ساز قدیمی جهان است.
در ابتدا سوت های استخوانی پدید آمدند سپس سوراخ های بیشتری به این سوت ها اضافه شد و اندازه آن بزرگ‌تر شد . با گذشت زمان این ساز تکامل پیدا کرد و در ساخت آن از مواد مختلف از جمله چوب استفاده شد. در هر منطقه و در برهه های متفاوت از انواع چوب سخت و نرم برای ساخت فلوت لاکوتا استفاده می شد و بعضی از آن ها تنظیمات متفاوتی داشتند به طور مثال بعضی دارای ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷ و یا ۸ سوراخ بودند.
همچنین این ساز سابقه طولانی و ارزشمندی در فرهنگ های بومی آمریکا دارد. به طور مثال در برخی از قبایل برای رقص های مختلف استفاده می شد. در برخی قبایل دیگر به هنگام سفر برای سرگرمی از این ساز استفاده می‌کردند و در بعضی از قبایل برای مراسم عرفانی، نواختن آهنگ های عاشقانه و حتی خواستگاری استفاده می کردند.

 

خرید لاکوتا فلوت

آموزشگاه موسیقی گات اولین و تنها مرجع رسمی آموزش و خرید ساز های بادی و بومی در کشور می باشد که ساز لاکوتا فلوت (فلوت سرخپوستی) در طرح ها و مدل های مختلف با بالاترین کیفیت قابل سفارش می باشد.
ساز فلوت لاکوتا (فلوت سرخپوستی) همانند سایر ساز های آکادمی موسیقی گات دارای گارانتی می باشد و مورد تایید استاد علی معتمدی می باشد.

 

فلوت سرخپوستی ساز مدیتیشن و ساز طبیعت

امروزه موسیقی نقش بسیار پر رنگی در آرامش ذهنی دارد . یکی از ساز هایی که در زمینه مدیتیشن و آرامش ذهن کاربرد و سابقه بلندمدت دارد ساز فلوت سرخ پوستی یا همان لاکوتا فلوت است.
این ساز به دلیل صدای دلنشین و لطیفی که دارد فضایی آرام و صلح آمیز برای مدیتیشن ایجاد می کند.
همچنین نغمه های ساده و تکرار شونده لاکوتا فلوت (فلوت سرخپوستی) می تواند به تمرکز بیشتر و رها شدن از افکار مزاحم کمک کند.
از طرفی دیگر بسیاری این ساز را به طبیعت و دنیای روحانی مرتبط می دانند این امر می تواند به عمیق تر شدن تجربه مدیتیشن کمک کند.
نکته حائز اهمیت دیگر ایجاد تعادل می باشد که نواختن یا گوش دادن فلوت سرخپوستی می‌تواند به متعادل سازی ذهن و بدن و ایجاد حس آرامش و تعادل درونی کمک کند.

 

قیمت لاکوتا (فلوت سرخپوستی)

ساز لاکوتا فلوت (فلوت سرخپوستی) در گسترده قیمتی متفاوتی در آکادمی موسیقی گات قابل سفارش می باشد که قیمت هر ساز با توجه به جنس ساز ، طرح و اکسسوری های همراه با آن متفاوت می باشد .
ساز فلوت سرخپوستی (لاکوتا فلوت) هم مانند سایر سازهای آکادمی موسیقی گات دارای گارانتی بوده و توسط استاد علی معتمدی تایید و تضمین کیفیت می شوند.

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :